KS Praha logo
CZ
CZ EN

Regionální dovolená 2021

Datum 24. 7. 2021 15:00 - 31. 7. 2021 10:00
  • Hrad
    Rekreační zařízení Star Line Šlovice
  • GPS
    Šlovice 145, 270 41 Hřebečníky

Kontaktní osoba

Ivana Snížková

Moji milí,

vím, že je ještě zima, ale už je třeba pomýšlet na letní dovolenou. Podařilo se mi v termínu 24. až 31. 7. 2021 zarezervovat RS Šlovice, které se nachází kousek od Rakovníka na Křivoklátsku.

Byli jsme se tam podívat s Honzou již vloni, takže víme, do čeho vás povezeme. Všechny pokoje se nacházejí v budově a některé mají vlastní sociální zařízení. Je tam i několik 4lůžkových chatek, ale ty jsou přednostně pro zájemce z řad milovníků psů. Psi jinak do budovy nemůžou.

Dále je tam dětské hřiště, hřiště tenisové, trávníkové, posezení pod střechou u udírny, menší bazén…

Pobyt je za výbornou cenu – dospělí s plnou penzí je 440 Kč za den, děti do 12 let 400 Kč.

Vzhledem k tomu, že RS vlastní cestovní kancelář, je úřadování trochu složitější a nemáme mnoho času na rozmýšlení. Do 15. 4. máme zarezervovaných 70–80 míst s tím, že je v daném termínu můžeme i navýšit. Pak cestovka bude volné kapacity nabízet dalším zájemcům a kdo by se přihlásil později, už na něj místo zbýt nemusí. Přednost též budou mít zájemci na celou dobu pobytu.

Zároveň to znamená, že čím víc nás pojede, tím větší je šance, že budeme ve středisku sami. Takže přemýšlejte a hlaste se co nejdříve.

Příští týden dostanu návrh smlouvy. Bude-li v ní bude něco, o čem máte vědět, hned vám to rozešlu. Pokud budete mít ještě nějaké dotazy, tak pište.

Přihlášku pošlete na můj e-mail snizkova.ivana@seznam.cz. Stačí jen jméno, příjmení, adresu a u dětí poznámku, že je do 12 let. Kdo chce vzít psa, tak ho také přihlásí. Ten jede bez nároku na lůžko a stravu :-).

UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK JE 14. 4. 2021.

Zdraví

Ivana S.