KS Praha logo
CZ
CZ EN

Letní regionální bohoslužby 8. 8. 2021

Datum 8. 8. 2021 10:00 - 12:00
  • Hrad
    Stromovka
  • GPS
    u jezírka naproti Šlechtově restauraci

Kontaktní osoba

Petr Kácha
E-mail
petr.kacha@kaes.cz
V červenci a srpnu se budeme jako region společně scházet v parku Stromovka, který je nedaleko místa, kde se běžně scházíme přes školní rok. Scházet se budeme ve stejnou dobu, tedy v NEDĚLI v 10:00. Setkávat se budeme u jezírka („Zelený rybník“), které je naproti Šlechtově restauraci. (Pokud nevíte, kde je Šlechtova restaurace, lze ji lehce najít podle ukazatelů RUDOLFOVA ŠTOLA, která je hned vedle.)  Je to krásné místo u vody, není daleko od tramvaje (zastávka Výstaviště) a z druhé strany lze zdarma zaparkovat auto (ulice Gothardská, Schwaigerova, K Starému Bubenči nebo na náměstí Borise Němcova; 5 hodin zdarma lze též v neděli parkovat v garážích OC Stromovka).
POZOR! POKUD BUDE MÍSTO U JEZÍRKA OBSAZENÉ, TAK SE SEJDEME NA VHODNÉM MÍSTĚ KOUSEK OPODÁL!
BUDE-LI SILNĚ PRŠET A BUDE ZIMA, TAK SE NESEJDEME – INFORMACE BUDEME PUBLIKOVAT NA FB PROFILU.
Cílem letních setkávání je BÝT SPOLU. Nepůjde o klasické bohoslužby přenesené do přírody. Určitě budou nějaké kratší chvály, modlitby a krátké slovo, ale zároveň bychom spolu rádi jedli, pili, mluvili, dělali společné aktivity a pod. Pokud by se dal připojit ještě nějaký další program, tak to bude skvělé. Napadá mne sport, minikoncert, další zmrzlinová párty, nějaký happening a podobně. Ale bez vaší inciativy a aktivity jsou to jen nápady. Je možné, že někteří budou chtít čas ve Stromovce využít rovněž k rozhovorům s nevěřícími. Ale to bych nechal na každém z vás.
Pro seniory zkusíme zajistit lavičky na sezení (případně rybářská křesílka), ostatní si musí přinést nějakou vlastní deku na sezení. Rovněž se pokusíme vždy zajistit nějaké společné jídlo a pití.
Srdečně vás, jako starší regionu Střed, zveme, abyste v létě chodili. Vím, že někteří z vás příliš nezvládli současné rozvolnění a na region nyní nechodíte. Tak snad vám to vyjde v létě. Bez vzájemného společenství těžko budeme tvořit Křesťanské společenství.