KS Praha logo
CZ
CZ EN

Coronation antivir – 1. část

Všichni mluví o koronaviru. Všichni se ho obávají. Jaký je správný postoj nás, křesťanů? Pán Ježíš říká, že když se budou množit zvěsti o válkách, katastrofách a pod., je třeba se napřímit a pozvednout hlavu. To znamená postavit se strachu. Můžeme se buď soustředit na koronavirus anebo na to, že skrze chválu budeme korunovat Ježíše Krista jako Pána a Spasitele. Také můžeme využít čas, který máme navíc, ke zvěstování evangelia.

KazatelPetr Kácha Datum kázání 15. 3. 2020 Biblický verš L 21,26-28 Šipka modrá Prezentace ke stažení
Stáhnout MP3

Přehrát kázání online

0:00:00
21:40

Další podobná kázání

Proč tu jsme

Bohoslužby

Proč tu jsme? Bůh nás stvořil ke vztahům a dal nějaký záměr do našeho života. Jak se k sobě vztahy a záměr mají? Musíme někdy dát něčemu přednost? A co rozhodne o tom, zda volíme správně?

KazatelLubomír Ondráček Datum kázání 16. 2. 2020 Biblický verš Gn 3,8–9; Gn 2,18; Jr 1,4–5 Stáhnout Prezentace ke stažení
Stáhnout MP3 Poslechnout

Boží slovo v poslední době

Bohoslužby Boží slovo

Moc Božího slova – Bible není jen kniha, nebo lépe souhrn knih, které nás mají o něčem informovat. Boží slovo je samo o sobě nositelem moci. Moci ke spasení, uzdravení, vysvobození a proměně. Bibli nečteme proto, že se to má anebo musí dělat. Jde o nás samotné a o přínos do našeho života.

KazatelPetr Kácha Datum kázání 9. 2. 2020 Biblický verš 2Tm 3,1–17 Stáhnout Prezentace ke stažení
Stáhnout MP3 Poslechnout

Gedeon a jeho nový začátek

Bohoslužby

Gedeon měl strach. Nevěřil tomu, že by si ho Bůh mohl a chtěl nějak použít. Měl pocit, že je nevýznamný a bezmocný. Hospodin mu ale změnil jméno a dal mu novou životní šanci a nový začátek. Stejně to dělá Bůh s námi všemi. Někdy nám dává nový začátek a novou šanci. Důležité je, abychom byli...

KazatelPetr Kácha Datum kázání 26. 1. 2020 Biblický verš Sd 6,11-16 Stáhnout Prezentace ke stažení
Stáhnout MP3 Poslechnout