KS Praha logo
CZ
CZ EN

Církev v poslední době – pronásledování

Žijeme v poslední době a tato skutečnost s sebou nese i pronásledování křesťanů. V mnoha zemích světa pronásledování, těch kdo následují Ježíše Krista, strmě roste. To jsou fakta. V naší zemi jsme spíše pronásledováni nebo lépe řečeno utlačováni spíše materiálním a konzumním způsobem života ze strany světa, ve kterém žijeme. Církev u nás netrpí násilným pronásledováním, ale tlakem okolního světa. A tento tlak stále roste. Otázkou je, které pronásledování je horší a více nebezpečné. V tomto kázání si poslechněte, co o tom říká Bible.

KazatelPetr Kácha Datum kázání 27. 10. 2019 Biblický verš Fp 4,11-13 Šipka modrá Prezentace ke stažení
Stáhnout MP3

Přehrát kázání online

0:00:00
40:54

Další podobná kázání

Coronation antivir – 1. část

Bohoslužby

Všichni mluví o koronaviru. Všichni se ho obávají. Jaký je správný postoj nás, křesťanů? Pán Ježíš říká, že když se budou množit zvěsti o válkách, katastrofách a pod., je třeba se napřímit a pozvednout hlavu. To znamená postavit se strachu. Můžeme se buď soustředit na koronavirus anebo na to, že skrze chválu budeme korunovat Ježíše...

KazatelPetr Kácha Datum kázání 15. 3. 2020 Biblický verš L 21,26-28 Stáhnout Prezentace ke stažení
Stáhnout MP3 Poslechnout

Proč tu jsme

Bohoslužby

Proč tu jsme? Bůh nás stvořil ke vztahům a dal nějaký záměr do našeho života. Jak se k sobě vztahy a záměr mají? Musíme někdy dát něčemu přednost? A co rozhodne o tom, zda volíme správně?

KazatelLubomír Ondráček Datum kázání 16. 2. 2020 Biblický verš Gn 3,8–9; Gn 2,18; Jr 1,4–5 Stáhnout Prezentace ke stažení
Stáhnout MP3 Poslechnout

Boží slovo v poslední době

Bohoslužby Boží slovo

Moc Božího slova – Bible není jen kniha, nebo lépe souhrn knih, které nás mají o něčem informovat. Boží slovo je samo o sobě nositelem moci. Moci ke spasení, uzdravení, vysvobození a proměně. Bibli nečteme proto, že se to má anebo musí dělat. Jde o nás samotné a o přínos do našeho života.

KazatelPetr Kácha Datum kázání 9. 2. 2020 Biblický verš 2Tm 3,1–17 Stáhnout Prezentace ke stažení
Stáhnout MP3 Poslechnout